Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
’7 kroków do naturalnego piękna z Shiatsu’

Dołącz do wyzwania! – codziennie, zupełnie za darmo, otrzymasz kolejne kroki, dzięki którym zadbasz lepiej o swoją cerę i samopoczucie. Oraz rozpromienisz się na Święta, Sylwestra i nie tylko!

Ruszamy już 11 grudnia 2018.

Zarejestruj się tutaj: ’7 kroków do naturalnego piękna z Shiatsu’

Coraz bardziej i mocniej czuć zbliżające się Święta. Dekoracje, śnieg, szaleństwo zakupów, czas rodzinny i radosny. Ale też czas dużego wysiłku, wyścigu z czasem, by zdążyć wszystko przygotować.

My chcemy przekierować nieco Twoją uwagę i pomóc Ci, zadbać także o siebie. O swoją równowagę, regenerację i dobre samopoczucie. By przy świątecznym stole, móc cieszyć się wolnym czasem, z uśmiechem, promienną cerą i roziskrzonymi oczami.

Poprzednia edycja wyzwania była bardzo popularna i dostaliśmy wiele informacji od Was, jak skuteczne i proste są to techniki.
Było też wiele zapytań o powtórkę – także wracamy :-)

Przez 7 kolejnych dni będziemy podążać śladem Japonek (jak i ogólnie Azjatek), dla których dbanie o codzienną pielęgnację twarzy nie jest tylko machinalnym jej oczyszczaniem i nakładaniem kolejnych kosmetyków, lecz stylem życia i myślenia o swojej cerze.
W ciągu nadchodzącego tygodnia będziemy budować nasz codzienny rytuał dbania i pielęgnowania twarzy. Krok po kroku stworzymy prosty zestaw technik i nawyków, które pozwolą Ci cieszyć się promienną i zdrowszą skórą twarzy.
W trakcie kolejnych dni otrzymasz wskazówki, jak w naturalny sposób przywrócić blask i piękno swojej cerze.
7 dni, 7 kroków, 10-15 minut dziennie.

Zarejestruj się tutaj: ’7 kroków do naturalnego piękna z Shiatsu’
Codziennie, na swoją skrzynkę mailową, otrzymasz 1 zadanie do wykonania danego dnia, tak by w ciągu 7 dni stworzyć swój codzienny rytuał. Wyzwanie startuje już w poniedziałek (11.12.2017)

Dołącz! My dołączamy :-D

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterGoogle+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0
Powrót