Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
oferta gabinetu

Zapraszamy do skorzystania z shiatsu

CISZA, RELAKS I WYGODNY DOJAZD W CENTRUM WARSZAWY
Odwiedź nas w naszym kameralnym miejscu i pozwól sobie na odprężenie
Warszawa – Mokotów, ul. Asfaltowa 2/1, stacja metro Pole Mokotowskie

Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania

Jeśli pragniesz się zrelaksować, zatrzymać w biegu dnia codziennego, w tłoku miasta, przyjdź i pozwól sobie na wytchnienie oraz zaopiekowanie się sobą.
Ten delikatny i każdorazowo dostosowany do indywidualnych potrzeb masaż ma na celu zharmonizowanie przepływu energii Qi (Ki) w naszym organizmie, a tym samym przywrócenie naturalnego stanu zdrowia i witalności.
Zapraszamy na sesję masażu oraz terapii.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania

Shiatsu wykonujemy na futonie (japońskim materacu) ułożonym na podłodze, tak jak odbywało się to tradycyjnie w Japonii. Osoba masowana pozostaje w wygodnym ubraniu, gdyż praca z Shiatsu nie skupia się jedynie na mięśniach lecz celem jej jest dotarcie do głębszego poziomu i zharmonizowanie organizmu zarówno w aspekcie ciała, jak i umysłu, emocji i naszych pokładów energii.

 

Shiatsu Bodywork

Głównym celem zabiegu jest relaks. Niesie głębokie odprężenie, lekkość, przy jednoczesnym doenergetyzowaniu.

Terapia Shiatsu

Jako terapia, bardzo pomocne jest w:

Każdorazowo wykonywana jest diagnoza, w oparciu o którą podejmowana jest decyzja, na czym będzie koncentrował się zabieg.

Shiatsu Facelift

Shiatsu Twarzy to unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Dzięki tym technikom możemy wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność i jędrność. Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się wspaniałym samopoczuciem.

 

Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania