Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
Kurs Shiatsu Bodywork, maj/ czerwiec ’21

Colage3a

Zapraszamy na kurs Shiatsu Bodywork (II Moduł)

Termin spotkania:
15-20.05.2021 oraz 22-27.06.2021

Miejsce spotkania:
k. Kazimierza Dolnego

Spotkanie rozpoczyna się pierwszego dnia (15.05.2021) o 13:00 lunchem i kończy ostatniego dnia (20.05.2021) ok. 13:00, i będzie zakończone także lunchem. I analogicznie 22.06. o 13:00 lunchem i zakończy się w 27.06. ok. 13:00 także lunchem.

 

Co zyskasz biorąc udział w Kursie Shiatsu Bodywork?

W trakcie 12 dni szkolenia ( 2 spotkania po 6 dni):

A dodatkowo:

codziennie wzmocnisz swoje Ki (jap.) / Qi (chin.) poprzez ćwiczenia Qi Gong; będziesz mogła/ mógł zadać nam każde przychodzące Ci do głowy pytanie – i otrzymasz odpowiedź :-); znajdziesz ludzi, którzy dzielą Twoją pasję i wartości; wspólnie policzymy gwiazdy i będziemy gadać do rana (ewentualnie tańczyć i śmiechem rozmasowywać nasze przepony).

 

Kurs Shiatsu Bodywork daje możliwość uzyskania Certyfikatu Shiatsu Bodywork, a co za tym idzie uprawnia do wykonywania Shiatsu na klientach, w celach relaksacyjnych. Jest to jednocześnie drugi krok do uzyskania Dyplomu Terapeuty Shiatsu.

.

Cena* kursu II Modułu (12 dni szkolenia, podzielonego na 2 spotkania 6-dniowe) wynosi:

W cenę kursu wliczone są uczestnictwo w kursie – Shiatsu, Qi Gong; materiały dla uczestników, nocleg i całodzienne wyżywienie (śniadanie, wegetariański obiad, deser, kolacja) oraz niekończące się rozmowy (nieraz do rana) i inne karmiące duszę i ciało atrakcje.
Dojazd na miejsce pozostaje w gestii uczestników.

W celu dokonania rezerwacji, należy wpłacić zadatek (bezzwrotny w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości:

* 900pln lub
* 1750pln – w przypadku jednoczesnej rezerwacji Kursu Podstawowego i Kursu Shiatsu Bodyworker (850pln na Kurs Podstawowy + 900pln na Kurs Shiatsu Bodyworker)
na konto:

Anna Woodcraft
Bank Millennium
49 1160 2202 0000 0002 2794 1968
z dopiskiem “Imię i nazwisko – Shiatsu – maj/czerwiec 2021” oraz przesłać maila potwierdzającego swój udział.

Pozostała kwota do zapłaty na tydzień przed kursem (bezzwrotna w przypadku rezygnacji uczestnika).

By zapewnić komfort i jakość pracy, ilość miejsc jest ograniczona.

Na zajęcia prosimy zabrać wygodne ubranie (dres, koszulkę na długi rękaw, skarpetki na zmianę).
Prosimy także zabrać coś do notowania.

 

* Ponieważ bliska jest nam idea kreowania otaczającej nas rzeczywistości i uważamy, że każdy z nas ma wpływ na to, w jakim świecie żyjemy, 5% wpłacanych pieniędzy na Kurs Shiatsu przekazujemy na:

– Fundację Małgosi Braunek ‘Bądź’ – gdyż zależy nam na szerzeniu idei Medycyny Integralnej; zależy nam by każdy miał dostęp do dokonań i osiągnięć zarówno Medycyny Wschodu, jak i Zachodu, i by nie musiał dokonywać wyborów ‘albo albo’. Medycyna jest jedna i jej celem jest wspieranie człowieka w odzyskiwaniu i utrzymaniu zdrowia.

 wspólnie adoptowane Słoniątko Tamiyoi – Słoniątko jest pod opieką organizacji Sheldrick Wildlife Trust, która opiekuje się osieroconymi maleństwami w Kenii. Najczęściej są to ofiary kłusownictwa, które straciły matkę, bądź całe stado w wyniku nielegalnego pozyskiwania kości słoniowej. Głównym odbiorcą kości słoniowej są niestety Japonia i Chiny. Chcąc przeciwstawić się temu procederowi, wspieramy wspólnie z naszymi Shiatsukami tę Maluchę i działania DSWT w celu powstrzymania kłusownictwa i handlu kością słoniową.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterGoogle+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0
Powrót