Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
Shiatsu Bodywork

 Moduł II – 12 dni szkolenia

Bazą tego spotkania jest ukończenie Modułu I i opanowanie sekwencji poznanych w jego trakcie.
Szkolenie II Modułu składa się z 12 dni, adekwatnie do wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej 12 kanałów energetycznych:

Zatem każdy kolejny dzień poświęcony jest pracy na konkretnym kanale.
W trakcie kursu poznasz spojrzenie starożytnych chińskich lekarzy na nasze ciało, umysł i emocje. Dowiesz się, jakie funkcje przypisali oni poszczególnym narządom, zyskasz szerszą interpretację naszych emocji i zachowań. Odkryjesz wpływ pracy organów wewnętrznych na nasz stan emocjonalny i umysłowy, i odwrotnie.
Codziennie też poszerzysz techniki pracy, w każdej z 4 podstawowych pozycji, dedykowane poszczególnym kanałom, by ostatecznie uzyskać efektywne narzędzie, które będziesz mógł skutecznie wykorzystać na osobach w różnej kondycji fizycznej.
Poznasz i nauczysz się odnajdywać ścieżki przebiegu kanałów oraz lokalizację najważniejszych aku-punktów oraz otrzymasz wskazówki, jak wybierać kanały do pracy w trakcie sesji masażu.

Pogłębisz także wiedzę w zakresie teorii Medycyny Chińskiej, by rozwijać zrozumienie tego, z czym pracujesz. Intensywniej przyjrzysz się aspektom Yin/Yang i 5 elementów i wpływowi, jaki mają na kondycję zdrowotną. Dowiesz się co to jest Kyo i Jitsu, i jaką informację wniosi do Twojej praktyki.

Osoby zainteresowane, po ukończeniu Modułu II, mogą uzyskać Certyfikat Shiatsu Bodyworker, uprawniający do wykonywania shiatsu na klientach w celach relaksacyjnych.

Sprawdź kiedy odbędzie się najbliższy kurs!