Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
nauczyciele

04

Peter Woodcraft

Dyplomowany terapeuta i nauczyciel shiatsu. Posiada bardzo szerokie doświadczenie kliniczne, m.in. w zakresie ginekologii (w tym praca z kobietami w ciąży), radzenia sobie ze stresem oraz uzależnieniami. Dyplom terapeuty shiatsu zdobył w The European Shiatsu School w Londynie, w której także uczy od 2003 roku. W latach 2007-2012 dyrektor oddziału Europejskiej Szkoły Shiatsu w Londynie. Od 2010 prowadzi Europejską Szkołę Shiatsu w Polsce. Jest czynnym członkiem Shiatsu Society w stopniu Senior Teacher. Aktywnie naucza i przybliża terapię shiatsu prowadząc kursy w wielu krajach Europy (Anglia, Irlandia, Hiszpania, Portugalia).
Zajmuje się także profesjonalnie ziołolecznictwem Medycyny Chińskiej (dyplom London College of Traditional Acupuncture). Praktykuje Qi Gong oraz odpoczywa uprawiając AcroYogę i grając na saksofonie.

01

Michael Rose

Początkowo studiował shiatsu u Yuichi Kawada, w Londynie i Paryżu, oraz u Mistrza Zen Reuho Yamada w San Francisco. Miał potem ogromne szczęście pobierać przez rok nauki u Mistrza Shizuto Masunaga w Tokio. Dyplom uzyskał w 1979 roku. Praktykuje i uczy shiatsu od ponad trzydziestu lat oraz jest członkiem-założycielem Shiatsu Society. Pracował jako nauczyciel w Wielkiej Brytanii i w wielu największych szkołach na całym świecie. Na jego praktykę duży wpływ ma tradycja Sufizmu i Zen oraz jego zaangażowanie w muzykę i sztuki walki. Michael Rose specjalizuje się w rozwijaniu kluczowych cech leczniczego dotyku shiatsu w odniesieniu do pięciu głównych cech „elementarnych”, począwszy od bardzo silnego, głębokiego poziomu „fizycznego” do subtelnego „duchowego” poziomu „serca”, łącząc je w formę holistyczną, która jest zarówno satysfakcjonująca, jak i klinicznie skuteczna.

03

Andrew Parfitt

Dyplomowany terapeuta i nauczyciel shiatsu. Jego fascynacja Orientalną Medycyną miała swój początek w sztukach walki, które z sukcesem uprawia. Ukończył szkolenie shiatsu w The European Shiatsu School, w której później został także nauczycielem. Jest dyrektorem oddziału w Eastbourne i od 2012 – oddziału w Londynie. Piastuje także stanowisko Vice Przewodniczącego Shiatsu Society, odpowiadając za kształcenie, mentoring oraz programy ciągłego dokształcania terapeutów shiatsu.
Andrew zajmuje się również akupunkturą (dyplom College of Integrated Chinese Medicine in Reading), odżywianiem, tai chi, qi-gong. Uczy także Shiatsu wykonywane na krześle.