Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
The ESS

The European Shiatsu School powstała w 1985 roku w Wielkiej Brytanii. Została założona przez Chrisa Jarmeya, jednego z prekursorów tej metody w Europie, autora wielu publikacji na temat shiatsu. Główną rolą szkoły jest kształcenie i rozwijanie terapeutów shiatsu oraz promowanie wiedzy i świadomości zdrowotnej, przyczyniając się tym samym do rozwoju bardziej harmonijnego społeczeństwa.

Od 2009 roku The European Shiatsu School – jako pierwsza i jedyna – prowadzi w pełni profesjonalne szkolenia w Polsce, dające możliwość uzyskania kompletnej wiedzy i umiejętności wymaganych do zdobycia dyplomu terapeuty shiatsu, rozpoznawanego przez Europejską Federację Shiatsu.

The European Shiatsu School posiada doświadczoną kadrę pedagogiczną, zbudowaną z terapeutów, będących aktywnymi członkami Shiatsu Society w stopniu Senior Teacher. Prezentowany w Szkole program jest zgodny z wytycznymi Shiatsu Society oraz Europejskiej Federacji Shiatsu.
Prowadzimy kursy w wielu krajach Europy, m.in.: UK, Irlandii, Grecji, Hiszpanii, Francji, Portugalii i aktualnie także w Polsce.

Dowiedz się więcej o The European Shiatsu School