Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
certyfikowani praktycy Shiatsu

Terapeuci Shiatsu:

Peter Woodcraft

Warszawa tel.: +48 788 505 459
mail: peter@zen-shiatsu.pl

Grzegorz Kotwicki

Kutno tel.: +48 607 045 021
www.salon.opx.pl

Magdalena Bilińska

Szczecin tel.: +48 608 200 562
www.masaz24.szczecin.pl

Anna Andrzejczuk

Warszawa tel.: +48 509 918 856
a_andrzejczuk@poczta.fm

Shiatsu Bodyworker:

Anna Drejkarz

Warszawa tel.: +48 600 827 583
mail: ania@zen-shiatsu.pl

Zbigniew Kulczyński

Gdynia tel.: +48 517 825 646
mail: zbyszek@fizjoreflex.pl
www.fizjoreflex.pl

Agnieszka Błędowska

Koszalin tel.: +48 505 173 547
mail: venezia33@wp.pl

Joanna Reszka

Kraków tel.: +48 535 133 933
mail: info@shenzone.pl

Joanna Kocięcka

Olsztyn tel.: +48 695 616 917
mail: kamea@kamea.bib.com.pl
www.kamea.bib.com.pl

Monika
Andrzejewska

Poznań tel.: +48 600 243 511
monika.andrzejewska11@gmail.com
www.shiatsu-poznan.pl

Mirosława Waszak

Poznań tel.: +48 696 224 204
mail: waszak2@gmail.com

Edyta Radowicz

Szczecin  tel.: +48 662 098 333
mail: edyta@radowicz.com
www.shiatsu.szczecin.pl

Krystyna Smolińska

Szczecin tel.: +48 505 913 843
mail: krysmo@vp.pl

Anna Aqlan

Toruń mail: anna.aqlan@gmail.com

Dagmara
Krasicko-Mockałło

Warszawa tel.: +48 609 050 504
mail: shiatsu@houseoftherapy.pl

Andrzej Zubek

 Warszawa tel.: +48 501 094 095
mail: andrzej@zfp.pl

 

Shiatsu Facelift:

Peter Woodcraft

Warszawa tel.: +48 788 505 459
mail: peter@zen-shiatsu.pl

Anna Drejkarz

Warszawa tel.: +48 600 827 583
mail: ania@zen-shiatsu.pl

Dagmara
Krasicka-Mockałło

Warszawa tel.: +48 609 050 504
mail: shiatsu@houseoftherapy.pl

Andrzej Zubek

Warszawa tel.: +48 501 094 095
mail: andrzej@zfp.pl

Grzegorz Kotwicki

Kutno tel.: +48 607 045 021
www.salon.opx.pl

Magdalena Bilińska

 Szczecin tel.: +48 608 200 562
www.masaz24.szczecin.pl

Krystyna Smolińska

Szczecin  tel.: +48 505 913 843
mail: krysmo@vp.pl

 

Regulamin i warunki znalezienia się na liście terapeutów w Polsce, którzy ukończyli
cykl szkoleniowy Europejskiej Szkoły Shiatsu znajduje się tutaj