Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
Shiatsu Facelift

Shiatsu Facelift, czyli TWARZowo mi w EKO

Homöopathie

Śmiech, złość, zmarszczone brwi, zmęczenie, codzienne rozmowy – wszystko to bezustannie angażuje mięśnie twarzy. Choć specjalnie się nad tym nie zastanawiasz, mięśnie te są jednymi z najbardziej aktywnych każdego dnia. Dlatego tak, jak dbasz o kondycję fizyczną swojego ciała, tak też dobrze jest zadbać o zdrowie i dobrą kondycję Twojej twarzy. Efektem będzie gładka i jędrna skóra, zaróżowiona, radosna, świeża cera, promieniująca zdrowiem i witalnością, które płyną z Twojego wnętrza.

Shiatsu Facelift to unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Dzięki tym technikom możemy wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność i jędrność.

Natomiast praca w kontekście Tradycyjnej Medycyny Chińskiej odnosi się do umiejscowionych na naszej twarzy, początków i końców 6 z 12 kanałów energetycznych (powiązanych z narządami wewnętrznymi), które wg chińskich medyków oplatają nasze ciało. W wyniku tego, choć pracujemy tylko na twarzy, przyczyniamy się do uwolnienia blokad energii (Ki – jap.) oraz przywrócenia równowagi ciała. Tym samym masaż twarzy przekłada się nie tylko na efekty estetyczne, ale także na harmonijne funkcjonowanie całego naszego organizmu.

Pierwszymi i odczuwalnymi natychmiast doznaniami są głęboki relaks, wyciszenie i odprężenie, nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Jednak działania tego przyjemnego zabiegu są daleko szersze. Możemy je odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji.

Shiatsu Facelift jest zabiegiem traktującym nasz organizm holistycznie, prowadzącym do zdrowia i świetnego samopoczucia psychofizycznego. Daje uczucie błogości, harmonii i jednocześnie energii do podejmowania kolejnych wyzwań.

Techniki pracy są bardzo proste i łatwe do opanowania, dzięki czemu już po krótkiej praktyce możesz cieszyć się relaksem i redukcją oznak starzenia. Możesz z powodzeniem stosować te techniki na bliskich, klientach, jak i na sobie, np. w trakcie codziennej pielegnacji twarzy, by przywrócić witalność i zredukować zmarszczki.

Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się lepszym samopoczuciem.

I co najważniejsze – możesz zacząć już, samodzielnie, na co dzień!

Dodatkowo, by wzmocnić efekty działania masażu i by jeszcze mocniej zanurzyć się w Naturze, w trakcie kursu stworzysz własne pielęgnacyjno-relaksujące eko-kosmetyki odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom!

Poznasz tajniki tworzenia prostymi, domowymi sposobami:

Dowiesz się, dlaczego warto samemu robić domowe kosmetyki i gdzie nabywać dobrej jakości produkty do ich tworzenia. Ponadto poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół i olejków eterycznych, otworzy się przed Tobą bogaty świat olejów zimnotłoczonych wraz z ich cennymi właściwościami.
Zapraszamy NATURALNIE!

Wszystkie materiały oraz składniki do tworzenia kosmetyków zawarte są w cenie warsztatów. Do produkcji domowych kosmetyków będziemy używać naturalnych produktów wysokiej jakości. Wykonane na warsztatach kosmetyki zabierzesz ze sobą.

 

Kurs Shiatsu Facelift poprowadzi Peter Woodcraft (UK), nauczyciel i terapeuta shiatsu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Peter jest czynnym członkiem Shiatsu Society w stopniu Senior Teacher. Aktywnie naucza i przybliża terapię shiatsu prowadząc kursy w wielu krajach Europy (Anglia, Irlandia, Hiszpania, Portugalia), a od 2009 prowadzi Europejską Szkołę Shiatsu w Polsce.
Zdobył również wykształcenie i prowadzi praktykę w zakresie Ziołolecznictwa Medycyny Chińskiej.

Warsztat tworzenia kosmetyków poprowadzi Anna Woodcraft.

Sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższy kurs!