Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
Kurs Shiatsu Podstawowy, listopad 2020

Colage2a

Zapraszamy na Kurs Podstawowy Shiatsu!

 

Termin spotkania:
11-15 listopada 2020

Kurs rozpoczyna się obiadem o godz. 13:00 pierwszego dnia i kończy także obiadem o godz. 13:00 ostatniego dnia.

.

Co zyskasz na naszym wspólnym Shiatsowaniu?

W trakcie tych 5-ciu dni kursu, nauczysz się sekwencji pracy w 4 podstawowych pozycjach:

Dzięki temu, po ukończeniu Kursu Podstawowego, znasz pełne sekwencje pracy w tych 4 pozycjach i możesz nieść ulgę i relaks najbliższym: rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Uczysz się poszczególnych kroków, technik oraz tego, jak zadbać o siebie w trakcie pracy. Shiatsu bowiem Nie Boli – ani masowanego, ani masującego 🙂 To jeden z aspektów, na które kładziemy bardzo duży nacisk. Jako prowadzący, bardzo dbamy o Twoją postawę, Twój komfort i Twoje dobre nawyki jako praktyka Shiatsu. W efekcie, po wykonanym masażu, Ty również czujesz się lepiej. Twoje Qi (chin.) = Ki (jap.) zaczyna lepiej krążyć, ciało się relaksuje i wraca do równowagi. A przecież nie leżysz na macie tylko pracujesz… 🙂 Obie strony korzystają.
Jak to możliwe? – wszystkiego dowiesz się i przyswoisz w trakcie kursu. Poznasz 4 Filary Shiatsu, które są fundamentem dobrej jakości, profesjonalnego zabiegu. Poznasz historię Shiatsu i odkryjesz głębię stylu Zen, by następnie wprowadzić ją w praktykę. W pracę z drugą osobą. W pracę z Ki. Głębię bycia w tu i teraz, głębię świadomości pracy, ciała, siebie i masowanego.

By jeszcze lepiej doświadczyć Qi (chin.) = Ki (jap.), codziennie rano będziesz ćwiczyć Qi Gong. Starochińskie ćwiczenia, które pozwolą wzmocnić Twoją kondycję, Twoje Ki i Twój kontakt z sobą i otoczeniem.

Poznasz także teoretyczne podstawy Shiatsu wywodzące się z Medycyny Orientu. Opowiemy o:

Wszystko to, by lepiej zrozumieć, jak działa nasze ciało, umysł, emocje, duch. I jak te elementy tworzą całość = nas. By holistycznie dbać o zdrowie i nieść ulgę.

Otrzymasz wsparcie osób, które podobnie jak Ty, poszukują Harmonii, Uważności, Świadomości. Osób, które dzielą wartości i sposób postrzegania świata. I bardzo prawdopodobne, że zyskasz bardzo bliskich, wspierających przyjaciół – wkroczysz do świata Samurajów Shiatsu 🙂

Jest to też pierwszy z dwóch kroków do uzyskania Certyfikatu Shiatsu Bodyworker, który upoważni Cię do pracy relaksacyjnej z klientami. Pracy bardzo efektywnej, uważnej i przywracającej zdrowie – na poziomie fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym.
Nasi Samuraje Shiatsu wiedzą, jak to zrobić. I są w tym świetni. Po prostu.

 

.

Miejsce spotkania:
Lipowa Dolina, Kazimierz Dolny

To bajeczne miejsce, otoczone drzewami owocowymi, lasami. Miejsce, gdzie  można zaszyć się z książką, powdychać świeże powietrze klimatycznego Kazimierza, czy zagubić się w wąwozach. Cudne spacery, śpiewy ptaków, magiczne zakamarkami.

Cena* kursu:

 

W cenę kursu wliczone są uczestnictwo w kursie – Shiatsu, poranny Qi Gong (przy dobrej pogodzie na dworze 🙂 ); materiały dla uczestników, nocleg i całodzienne pyszne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, deser, kolacja) oraz niekończące się rozmowy (nieraz do rana) i inne karmiące duszę i ciało atrakcje.
Dojazd na miejsce pozostaje w gestii uczestników. (Na miejsce można dotrzeć samochodem, jak i pociągiem do Kazimierza Dolnego lub Nałęczowa i następnie taksówką.)

W celu dokonania rezerwacji, należy wpłacić zadatek (bezzwrotny w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości 850pln na konto:

Anna Woodcraft
Bank Millennium
49 1160 2202 0000 0002 2794 1968
z dopiskiem “Imię i nazwisko – Shiatsu I – listopad 2020” (odpowiednio: “Imię i nazwisko – Shiatsu I – listopad 2020”) oraz przesłać maila potwierdzającego swój udział.

Pozostałą kwotę należy wpłacić na tydzień przed kursem (bezzwrotna w przypadku rezygnacji uczestnika).

By zapewnić komfort i jakość pracy, ilość miejsc na kursie jest ograniczona.

 

Kurs jest prowadzony w języku angielskim i na bieżąco tłumaczony na język polski, także znajomość języka angielskiego nie jest konieczna.

Na zajęcia prosimy zabrać wygodne ubranie (dres, koszulki na długi rękaw, skarpetki na zmianę) oraz coś do notowania.

 

Istnieje także możliwość – z której wiele osób korzysta – zgłoszenia i rezerwacji miejsca od razu na Kurs Shiatsu Bodyworker, który jest kontynuacją Kursu Podstawowego. Prowadzi on do uzyskania Certyfikatu Shiatsu Bodyworker i upoważnia do pracy relaksacyjnej z klientem.
Kurs Shiatsu Bodyworker odbędzie się w dniach 15-20 maja 2021 oraz 22-27 czerwca 2021. Jest to w sumie 12 dni szkolenia podzielone na 2 spotkania po 6 dni.
 a
Przy jednoczesnej rezerwacji obu kursów (Podstawowego i Bodyworker), cena Kursu Shiatsu Bodyworker jest niższa i wynosi 3900pln (za 12 dni szkolenia, w tym: Shiatsu, Qi Gong, Shinrin-yoku, materiały do kursu, nocleg, całodzienne wyżywienie, relaks, rozmowy do późna i inne atrakcje). Regularna cena Kursu Shiatsu Bodyworker wynosi 4300pln.
 
By dokonać jednoczesnej rezerwacji miejsca na oba te kursy (Podstawowy i Bodyworker), należy wpłacić zadatek (bezzwrotny w przypadku rezygnacji uczestnika, bez względu na powód) w kwocie 1750pln (850pln na Kurs Podstawowy + 900pln na Kurs Bodyworker), na konto:
Anna Woodcraft
Bank Millennium
49 1160 2202 0000 0002 2794 1968
z dopiskiem “Imię i nazwisko – Shiatsu I i II – listopad 2020/ maj+czerwiec 2021″ (odpowiednio: ”Imię i nazwisko – Shiatsu I i II″) oraz przesłać maila potwierdzającego swój udział.  
.

* Ponieważ bliska jest nam idea kreowania otaczającej nas rzeczywistości i uważamy, że każdy z nas ma wpływ na to, w jakim świecie żyjemy, 5% wpłacanych pieniędzy na Kurs Shiatsu przekazujemy na:

– Fundację Małgosi Braunek ‘Bądź’ – gdyż zależy nam na szerzeniu idei Medycyny Integralnej; zależy nam, by każdy miał dostęp do dokonań i osiągnięć zarówno Medycyny Wschodu, jak i Zachodu, i by nie musiał dokonywać wyborów ‘albo albo’. Medycyna jest jedna i jej celem jest wspieranie człowieka w odzyskiwaniu i utrzymaniu zdrowia.

 wspólnie adoptowane Słoniątko Tamiyoi – Słoniątko jest pod opieką organizacji Sheldrick Wildlife Trust, która opiekuje się osieroconymi maleństwami w Kenii. Najczęściej są to ofiary kłusownictwa, które straciły matkę, bądź całe stado w wyniku nielegalnego pozyskiwania kości słoniowej. Głównym odbiorcą kości słoniowej są niestety Japonia i Chiny. Chcąc przeciwstawić się temu procederowi, wspieramy wspólnie z naszymi Shiatsukami tę Maluchę i działania DSWT w celu powstrzymania kłusownictwa i handlu kością słoniową.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami.

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterGoogle+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0
Powrót