Zapisz się do newslettera


@ zapisz się do newsletter
Shiatsu Facelift, czyli TWARZowo mi w EKO – 2019

Zapraszamy na kurs Shiatsu Facelift, czyli TWARZowo mi w EKO

Termin spotkania:

daty najbliższego kursu podamy wkrótce – jeśli chcesz się zapisać na listę zainteresowanych tym kursem, daj nam znać

Miejsce spotkania:

Warszawa

Cena kursu:  1080pln*

W cenę kursu wliczone są materiały dla uczestników. Notatki, jak i produkty kosmetyczne.
Także po kursie każdy z uczestników wróci do domu z nowo nabytymi umiejętnościami, jak i własnej produkcji eko-kosmetykami (krem, tonik, płyn do demakijażu).

Noclegi oraz wyżywienie w trakcie kursu pozostają w gestii uczestników.

W celu dokonania rezerwacji, należy wpłacić zadatek (bezzwrotny w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości 500PLN na konto:

Anna Woodcraft
Bank Millennium
49 1160 2202 0000 0002 2794 1968
z dopiskiem “Imię i nazwisko – Shiatsu Facelift – 2019″ oraz przesłać maila potwierdzającego swój udział.

Ilość miejsc ograniczona.

Kurs jest prowadzony w języku angielskim i na bieżąco tłumaczony na język polski, także znajomość języka angielskiego nie jest konieczna.

Na zajęcia prosimy zabrać wygodne ubranie oraz coś do notowania.

Zapisy

 

* Ponieważ bliska jest nam idea kreowania otaczającej nas rzeczywistości i uważamy, że każdy z nas ma wpływ na to, w jakim świecie żyjemy, 5% wpłacanych pieniędzy na Kurs Shiatsu przekazujemy na:

Fundację Małgosi Braunek ‘Bądź’ - gdyż zależy nam na szerzeniu idei Medycyny Integralnej; zależy nam by każdy miał dostęp do dokonań i osiągnięć zarówno Medycyny Wschodu, jak i Zachodu, i by nie musiał dokonywać wyborów ‘albo albo’. Medycyna jest jedna i jej celem jest wspieranie człowieka w odzyskiwaniu i utrzymaniu zdrowia.

- wspólnie adoptowane Słoniątko Tamiyoi - Słoniątko jest pod opieką organizacji Sheldrick Wildlife Trust, która opiekuje się osieroconymi maleństwami w Kenii. Najczęściej są to ofiary kłusownictwa, które straciły matkę, bądź całe stado w wyniku nielegalnego pozyskiwania kości słoniowej. Głównym odbiorcą kości słoniowej są niestety Japonia i Chiny. Chcąc przeciwstawić się temu procederowi, wspieramy wspólnie z naszymi Shiatsukami tę Maluchę i działania DSWT w celu powstrzymania kłusownictwa i handlu kością słoniową.

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterGoogle+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0
Powrót